ترافيك سئو
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

 تقريباً در گوشه و كنار است ، به اين معني كه زمان آن است كه يكي از پست هاي مطلوب مورد علاقه ما در سال را به اشتراك بگذاريم: راهنماي نيمه رسمي MozCon براي سياتل!

براي كساني كه از شما در زير جاده آجري زرد I-5 به قلب شهر زمرد مي گذرند تا سه روز را در جذب همه بينش سئو كه مي توانيد برگزار كنيد ، سپري كنيد ، اين به شما كمك مي كند تا چگونه برنامه خود را در كنفرانس و هم در خارج از كشور برنامه ريزي كنيد. آي تي. براي كساني كه در حاشيه تماشا مي كنند ، حركت كنيد و گنجي از ايده ها و منابع سرگرم كننده سياتل براي منفي يا سفرهاي بعدي را كه ممكن است از طريق دريا از اين شهر درست كنيد پيدا خواهيد كرد.

به روزرساني از تاريخ 28 ژوئن: ما به فروش رسيده است! اما اگر بليط بليط خود را از دست نداديد و در مورد MozCon 2018 احساس ناپسندي مي كنيد ، مي توانيد به ليست انتظار ما بپيونديد:

براي ليست انتظار ثبت نام كنيد
فعاليتهاي رسمي MozCon:

ما مي دانيم كه شما براي يك كنفرانس اينجا هستيد ، اما اين تنها بخشي از روز شماست. پس از پر كردن هر اينچ از فضاي مغز با بينش هاي مهم SEO ، مي خواهيد به خودتان استراحت دهيد - و به همين دليل است كه ما مجموعه اي از وقايع ، فعاليت ها ، پيشنهادات و موارد مختلف را جمع كرده ايم. راهنمايي هاي حرفه اي خودي سياتل براي چگونگي پر كردن وقت خود در خارج از MozCon.
مهماني شروع كار MozCon!

با روزي كه پشت سر شما باشد ، ما حدس مي زنيم كه شما تركيبي از انرژي ، الهام بخش و آماده كمي استراحت باشيد. اولين روز موز كان را در مهماني دوشنبه شب كيكفاي ما با يك شب شبكه ، كوكتل هاي سفارشي و موسيقي خوب در بلوك زيباي 41 در بلت تاون جشن بگيريد.

با بازاريابان و Mozzers ملاقات كنيد كه نرم افزار SEO شما را درخشان نگه مي دارد در حالي كه بعد از اولين روز كنفرانس خود را از خواب خارج مي كنيد. اين يك امتياز و لذت ماست كه اجتماع خود را در اين شب ويژه جمع كنيم.
MozCon Bash معروف سرگرم كننده ما

هيچ مهماني مثل يك حزب MozCon وجود نخواهد داشت! ما از كليه شركت كنندگان و موزرهاي MozCon دعوت مي كنيم كه چهارشنبه شب در گاراژ بيليارد در محله كاپيتول هيل سياتل به ما بپيوندند. از كارائوكه گرفته تا فوتوبوته ، از بيليارد گرفته تا تخته هاي برقي ، و آزادانه با تنقلات و مجلات ، سرخ شده ، چهارشنبه چهارشنبه MozCon Bash به منظور جشن گرفتن اتمام سه روز يادگيري بسته بندي شده طراحي شده است. اين حزب صنعت سال است - شما نمي خواهيد آن را از دست دهيد!

ميزهاي ناهار پرندگان پرهاي

در بين نيش هاي خوشمزه ترين ناهار كه در مدار كنفرانس خواهيد يافت ، مي توانيد با اعضاي جامعه خود در مورد موضوعات حرفه اي كه بيشتر براي شما مهم هستند ارتباط برقرار كنيد. هر روز يك جدول هفت به علاوه با موضوعات و تسهيل كننده هاي مختلف وجود خواهد داشت. يكي از آنها را با علامت يادداشت كردن موضوع پيدا كنيد و براي به اشتراك گذاشتن مشاوره ، يادگيري نكات و ترفندهاي جديد ، و يافتن دوستان جديد با علايق مشابه ، به گفتگو بپيونديد. (برنامه به روز شده 7/2/2018)
دوشنبه 9 تيرماه

    Google Analytics & Management Tag به ميزباني Ruth Burr Reedy در UpBuild
    رشد برنامه تلفن همراه به ميزباني اميلي گروسمن در Skyscanner
    بازاريابي محتوا به ميزباني كيسي ژيلت در KoMarketing
    SEO محلي به ميزباني مايك رمزي در Nifty Marketing
    پادكست به ميزباني Heidi Noonan-Mejicanos در Moz
    بهينه سازي گردش كار به ميزباني خوان پررا در Accelo برگزار شد
    جستجوگرها در بخش هاي غير معمول: آموزش عالي ، انتشارات و ساير سايتهاي غير تراكنش به ميزباني هانا تورپه در White.net
    ويژگي هاي بازاريابي به ميزباني Madelyn Newman در CallRail
    Influencer Outreach and Link Building به ميزباني مايكل ژنلز در Pitchbox برگزار شد

سه شنبه 10 ژوئيه

    تست SEO A / B به ميزباني ويل كريچلوو در Distilled برگزار مي شود
    اتصال بلندگو انجمن به ميزباني Sha Menz در Moz
    PPC + SEO Integration به ميزباني Jonathon Emery در Distilled
    با تيم راهنمائي شما به ميزباني كريستينا كيسر در موز ملاقات كنيد
    همكاري آژانس به ميزباني Yosef Silver در Fusion Inbound
    سايت سرعت با ميزباني جونو آلدرسون در Yoast
    Snippets ويژه ميزبان Rob Bucci در STAT Search Analytics
    جستجوي صوتي به ميزباني دكتر پيت مايرز در موز
    Content-Driven Link Building به ميزباني پدي موگان در آيرا برگزار شد

چهارشنبه يازدهم ژوئيه

    Q&A بازاريابي محتوا به ميزباني كين جيمسون در Content Harmony
    بازاريابي جستجوي پرداخت شده براي كليد واژه هاي پر هزينه به ميزباني Trenton Greener در آموزش Apex
    تيم استخدام ، حفظ و رشد توسط ميزبان Heather Physioc در VML برگزار مي شود
    جستجوي محلي به ميزباني Darren Shaw در Whitespark
    Learning Machine & SEO پيشرفته توسط Britney Muller در Moz
    گزارش پرسش و پاسخ به ميزباني دانا دي توماسو در Kick Point
    غلبه بر سيلوهاي بازاريابي به ميزباني امي هبدون در جادوگري پرداخت شده
    ويژگي هاي SERP به ميزباني دكتر پيت مايرز در موز

لذت در جزئيات است

MozCon به معناي واقعي كلمه از كارهاي لازم و روشهايي براي پشتيباني از شركت كنندگان در هنگام نياز به آنها كم برخوردار است. گذشته از رويدادهاي ميزباني شده و مذاكرات سه روزه ، ما بايد مواردي را براي پر كردن شكافها و اطمينان حاصل كنيم كه تجربه MozCon شما همه چيزهايي است كه شما از يك كنفرانس خواسته ايد.

Photobooth با راجر: اعتراف كنيد - مي بينيد كه چهره ربات هايي با چشم هاي زيبا و مسخره و فقط مي خواهيد آن را براي هميشه در آغوش بگيريد. در MozCon ، فقط مي توانيد اين كار را انجام دهيد - و لحظه را با يك عكس در فوتوباليست به يادگار بگذاريد! راجر يك ربات مشغول است ، اما برنامه فوتوبال او منتشر خواهد شد تا بتوانيد بغل هاي خود را بر اين اساس برنامه ريزي كنيد.

بازي پينگ پنگ sesh: نوارهاي عرق و جوراب هاي بلند زانو خود را خراب نكنيد و بازوي بازوي دست و پا خود را حفظ كنيد! در حين استراحت ، ميزهاي پينگ پنگ در دسترس خواهيم بود تا انرژي بيشتري را بسوزانيم و كمي رقابت گاه به گاه را دعوت كنيم.

نقشه جهاني MozCon: آيا تا به حال بازي مي توانيد دم را بر روي خر بچسبانيد ؟ خوب ، اين نوع از اين قبيل است ، اما الاغ يك نقشه جهاني است و (خوشبختانه) هيچ چشم بسته اي وجود ندارد. يك پين را از هر كجاي دنيا كه از آن سفر كرده ايد قرار دهيد. جالب است بدانيد كه برخي افراد براي كنفرانس تا چه اندازه حاضر هستند!

تنقلات محلي: Starbucks ، Piroshky Piroshky ، Ellenos ماست و Top Donut Top با خوشحالي خود را با طعم دهنده هاي شما آشنا مي كنند! با دقت انتخاب شده از مشاغل محلي سياتل ، ميان وعده هاي ما قطعاً طعم محلي شما را جلب خواهد كرد و اگر به بازخورد گذشته باور شود ، احتمالاً شما را وسوسه مي كند تا به اينجا حركت كنيد.

شارژ بمانيد: پين براي قدرت؟ پانك كردن در آن باتري 15٪ در 10 صبح؟ مبل هاي شارژ ما را براي سوخت رساني به دستگاه تلفن همراه خود بيابيد.
MozCon براي همه است

ما مي خواهيم بازاريابان از همه نوارها در كنفرانس خود احساس راحتي و پشتيباني كنند. "براي همه" بودن بدان معني است كه ما در تلاش هستيم تا MozCon را از طرق مختلف قابل دسترسي تر كنيم. مركز كنوانسيون ايالتي واشنگتن كاملاً سازگار با ADA است ، و همچنين ساير رويدادهاي رويداد شبكه اي ما. اما بهتر شدن براي ما مهم است و ما از نظرات و ايده هاي شما استقبال مي كنيم.

در اينجا چند روش وجود دارد كه ما براي ايجاد MozCon يك رويداد خوشآمدگويي براي همه كار كرديم:

    يك رمپ روي صحنه است
    شرح زير بسته از رويداد اصلي
    مسيرهاي گردش براي جريان ترافيك
    منوهاي داراي گزينه ها يا وعده هاي غذايي خاص (كه در واقع طعم خوبي دارند ) براي محدوديت هاي غذايي
    يك اتاق پرستاري
    گزينه هاي حمام بي طرف براي جنسيت
    تعداد زيادي علامت
    تي شرت هايي متناسب با انواع مختلف بدن
    كارمندان قابل مشاهده براي كمك به تجربه هر كس به بهترين شكل ممكن
    يك همكاري افتخارآميز با 50/50 تعهد ، تعهد ما براي نمايندگي بهتر زنان در صحنه را ارتقا مي بخشد
    اجراي دقيق كد رفتار و TAGFEE ما

گشت و گذار در شهر - با سياتل آشنا شويد!

در سالهاي گذشته ، شبهاي سه شنبه براي رويداد MozCon Ignite ما رزرو شده بود ، جايي كه افراد شجاع با سوابق بي شمار مي توانند داستانهايي را در گفتگوهاي سبك Ignite به سبك هر روز پنج دقيقه به اشتراك بگذارند - تنها قانوني كه نمي تواند درباره بازاريابي باشد!

در حالي كه MozCon Ignite هميشه يك اتفاق بسيار دوست داشتني و بسيار پيش بيني شده بوده است ، ما همچنين از نظرات شما در مورد خواستن زمان بيشتر براي شبكه به تنهايي گوش فرا داده ايم ، براي شام مشتري برنامه ريزي كنيد ، با تيم خود به ورزش برويد و به طور كلي فقط گرفتن نفس شما - بدون از دست دادن چيزي. به همين دليل امسال ، ما Ignite را در برنامه رسمي MozCon قرار مي دهيم تا همه بتوانند از قصه هاي به اشتراك گذاشته شده بهره ببرند و از 5 دقيقه تفريحي جالب بين گفتگوهاي سئو لذت ببرند.

نمي دانيد امسال در Ignite چه موضوعاتي پوشش داده مي شود ؟:

    كيت نينجا هنگام مسافرت توسط دانا وبر در Seer Interactive ، بيمار نمي شود
    My Everest: چگونه 10 سال تعقيب Tornadoes به يك لحظه از سوي تام رومرو در كالاهاي غير معمول پايين آمد
    بيس بال ساخته من مهندس بهتري توسط تام لايسون در موز است
    Trailblazer: چگونگي خواندن يك كتاب زندگي من را به خير تغيير داده است توسط لينا سليمان در OSUWMC
    Queen Queen Warlocks ، Skateboarding Sorcerers و ساير قشرهاي جي ريكاردي را در Tableau بكشيد
    گفتگوي درماني صوتي: گوش دادن به صداهاي درون سر شما توسط كايلا واكر در مقطع

ما در حال باز كردن سه شنبه شب به عنوان شانس شما براي گشت و گذار در شهر زمرد است. ما روز سه شنبه يك تيم مسافرتي را در محل كنفرانس خواهيم داشت تا به شما و دوستانتان كمك كنيم تا يك ماجراجويي هيجان انگيز سياتل را برنامه ريزي كنند. شايد شما در يك ميز ناهار پرندگان يك پرنده از يك گروه خارق العاده از افراد همفكر ملاقات داشته باشيد و دوست داريد در بازار Pike Place از خرده چوبهاي برجسته روي تراشه هاي ماهي تازه استفاده كنيد. شايد هميشه دوست داشته باشيد اين منظره را در قسمت بالاي سوزن فضايي بدست آوريد (به تازگي بازسازي و بازگشايي شده است تا نمايي حتي بهتر ارائه دهيد!). يا شايد يك پيك نيك غروب آفتاب با مشرف به آب در پارك بنزيني به نظر برسد كه راهي مناسب براي استراحت پس از يك روز طولاني يادگيري و شبكه سازي است. صرف نظر از آنچه شناور شماست ، ما شما را به برنامه ريزي ملاقات هاي محلي ، دعوت از دوستان تازه كار و ديرينه خود تشويق مي كنيم و چند خاطره غير قابل تعويض سياتل را جعل مي كنيد.
نمي دانيد چه كارهايي براي انجام ، نوشيدن ، خوردن و ديدن در سياتل وجود دارد؟

خوب ، چه كسي بهتر است از ما Seattleites سؤال كند؟ ما با استفاده از چندين پيشنهاد واقعي از Mozzers واقعي ، ما نقشه گوگل را براي راهنمايي اكتشافات خود در خارج از محدوده محل رويداد جمع آوري كرده ايم - در زير آن را بررسي كنيد!

سياتل بيشتر از آنچه كه مي توانيم نام ببريم - وجود دارد بيرون و آنجا را بشناسيد و صداي عجيب و غريب مشهور شهر زمرد را كشف كنيم كه به آنها مشهور هستيم!
گزينه هاي سفر:

سياتل يك سيستم ترانزيت بسيار خوب دارد كه مي تواند شما را به جايي كه شما نياز داريد برويد ، اعم از مسافرت با اتوبوس يا قطار. اين شهر همچنين بسته به مكاني كه شما به آن هدايت مي كنيد ، سهم خود از خدمات رهايي ، و همچنين تاكسي ها ، دوچرخه ها ، كشتي ها و تاكسي هاي آب را دارد.
حمل و نقل عمومي

    برنامه ريز سفر مترو كينگ كان : با اتوبوس از شهر عبور كنيد! همچنين مي توانيد براي دريافت اطلاعات اتوبوس در زمان واقعي ، يك برنامه بارگيري كنيد (من برنامه One Bus Away را دوست دارم ، كه در اينجا در سياتل توسط درجه دانشگاه واشنگتن تهيه شده است)
    Light Rail : با اتصال انتهاي شمال به جنوب ، Light Rail مي تواند شما را به سرعت در سياتل حركت دهد (و حتي شما را در SeaTac براي خانه پرواز خود رها مي كند!)
    تاكسي هاي آب و كشتي ها مي توانند شما را به طور صحيح در سراسر صدا شناور كنند (و در حالي كه در آن حضور دارند منظره اي زيبا ارائه دهند)
    بليط Transit Go يا كارت ORCA با خوشحالي نيروهايي را براي مسافرتهاي مسافرتي عمومي شما فراهم مي كند
    برنامه هاي Bikeshare : همانطور كه در شهر سرگردان هستيد ، ممكن است متوجه دوچرخه هايي با رنگ روشن باشيد كه با صبر در انتظار سواران در پياده روها هستند. آن سوار مي تواند شما باشد! اگر احساس ورزشي داريد ، از برنامه هاي Bikeshare اين شهر استفاده كنيد و سياتل را روي دو چرخ مشاهده كنيد.

سواري و تاكسي

    Uber & Lyft مي توانند شما را به مكاني كه بايد بروند برساند
    Moovn يك شركت تازه كار شركت سياتل است
    دو سرويس تاكسي ، سياتل زرد كابين و نارنجي كابين امكان رزرو آنلاين از طريق برنامه هاي خود را فراهم مي كنند (يا مي توانيد با اصطلاح قديمي تماس بگيريد!)

آيا شما آماده سنگسار كردن MozCon هستيد ؟!

اگر در ماه ژوئيه در حال حاضر موزون MozCon هستيد ، حتماً به گروه Facebook ما بپيونديد و براي به حداكثر رساندن فرصت هاي شبكه خود ، برنامه (بايد در موبايل باشد) را بارگيري كنيد ، با ساير شركت كنندگان آشنا شويد و در كنفرانس به روز باشيد. اخبار و فعاليتها

براي بارگيري برنامه MozCon 2018 ما ، به فروشگاه Google Play يا فروشگاه iTunes برويد . برنامه Bizzabo را بارگيري كنيد و ثبت نام خود را با ايميلي كه براي MozCon به سيستم وارد كرده ايد تأييد كنيد. هنگامي كه ثبت نام را از طريق مرورگر تلفن همراه خود تأييد كرديد ، براي رفتن آماده خواهيد شد.

اكنون ما بطور كامل از بليط فروخته ايم ، اما شما هنوز هم مي توانيد نام خود را در ليست انتظار ما قرار دهيد:

نقطه خود را در ليست انتظار بگيريد

و اين كه آيا شما در اين كنفرانس بزرگ خواهيد بود ، مسئول هستيد و در كنفرانس زندگي مي كنيد و يا فقط در خانه دنبال مي شويد و با اشتياق منتظر انتشار نسخه هستيد ، همراه با # هشتگ #MozCon در توييتر دنبال كنيد تا در برنامه هاي آبدار و غذاهاي آبدار حاضر شويد. بدون شك به اشتراك بگذاريد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۰:۱۵ ] [ ترافيگ سئو ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blog9 :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب